• bilgi@konumgrup.com.tr
  • 0 (332) 501 0808

Biz Konum Grup’uz

Her alanda gelişiyor ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bu dönüşümü dijital dünya ve bu Dünya’nın getirileri üzerinde şekillendirmeye özen gösteriyoruz. Her daim gelişime inanıyoruz ve buna yön veren markalardan biri olmak istiyoruz. Gelişime ayak uyduramayan ve tüketicilerin isteklerini yanıtsız bırakan markaların gelecek için doğru strateji çizemeyeceklerine inanıyoruz. Yaptığımız işlerde şeffaf, tüketiciyi anlayabilen, onların istek ve davranışlarına en iyi şekilde karşılık veren bir marka değeri yaratmak en büyük amaçlarımızdan biri.

Birden Çok Çözüm Aynı Konum’da

Ülkemiz için uzun yıllar boyu katma değer yaratarak, deneyim ve tecrübemizi tüketicilerimizin istekleriyle birleştirebilmek için büyük emek sarf ediyoruz. Çatımız altında bulundurduğumuz4 farklı sektörden oluşan grup şirketlerimiz ve yenilikçi yatırımlarımız ile Türkiye ekonomisine katma değer sağlıyor, farklı alanlarda yapılan yatırım projelerimizle yaratıcı projeleri destekliyoruz. 

Konum Grup olarak biz, Aşçı Dede Kır Düğün Bahçesi, Konum Demir, Konum Yapı, WO Club, Tulipa Creative markalarımızla farklı birçok çözümü yenilikçi bakış açısıyla yeniden yorumlayarak tek bir noktada birleştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa süre içerisinde, en kaliteli çözümü sunmayı ve müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz. Yeniçağın getirilerini destekleyen yatırım projelerimiz ve grup şirketlerimizle birlikte tekrar merhaba; biz Konum Grup’uz. 

“İtibar kazanmak 20 yıl, bunu yerle bir etmekse 5 dakikanızı alır. Bunu göz önüne alırsanız, işlere daha farklı yaklaşırsınız.”
Warren Buffet